Sponsonlu Bağlantılar
Bephantene sayesinde Sivilce ve Sivilce izlerine son!,cilt bakım kremi,cilt bakım merhemi,svilce için krem,akne için krem,sivilce için merhem,akne için merhem,sivilceye son,sivilceyi yok eden merhem,sivilceyi yok eden krem,yüz bakım merhemi,yüz bakım kremi,sivilce izlerini yok eden merhem,sivilce izlerini yok eden krem,
Eklenti 26776

bepanthene sayesinde bütün sivilce izlerinize ve sivilcelerinize son verin

Ayrıca cildiniz bebek cildi gibi olacak. Adet döneminde birkaç sivilce çıkıyor o kadar.
Denenmiştir resimlerini ekliyorum.Deneyen herkeste aynı etkiyi gösterirmi bilemem.
Umarım hepinizin işine yarar


Arkadaşın alnının ilk ve son halinin resimleri
bu eski hali
Eklenti 26774

bu yeni hali
Eklenti 26775
bepanthene'in etkisini görmeniz için


Bepanthen karışımlı kendiniz hazırlayabileceginiz internetten derledigim denenmiş alıntı cilt bakım krem formulleri.

Cilt bakım kremi.
Düzenli kullanıldığında cilde esnek dokusunu kazandırıyor. Bebek poposu gibi bir yumuşaklık yaratıyor yüz ve boyun bölgesinde.
Yapmanız gereken tek şey önce yüzünüzü alkolsüz bir tonikle (gül suyu bu iş için biçilmiş kaftan) silmek ve sonrasında da kremi yüzünüze ve boynunuza yuvarlak daireler çizerek, aşağıdan yukarıya doğru yavaşça yedirmek.

Şimdi sizlere bu mükemmel kremin tarifini vereceğim. İçine konulan malzemelerin hepsini bir eczane ya da aktardan bulmanız mümkün. Hangi malzemeden ne kadar koymanız gerektiği konusu biraz muallak, yalnız. Şöyle ki kremi içinde yapacağınız kaba göre değişiyor. Ben kremin ana maddesi olan Bepanten kremi baz alarak vereceğim formülü.

HARİKA CİLT BAKIM KREMİ:

  • 1 Bepanten Krem (Merhem olmamasına dikkat edin. Yoksa çok yağlı bir karışım olur)
  • 1 Bepanten ampul
  • 1 Evigen ampul
  • Kayısı Yağı
  • Gül Yağı
  • Buğday Yağı
  • Portakal Yağı

Elinizdeki kaba Bepanten kremin tamamını boşaltın. İçine Bepanten ve Evigen ampulleri kırın ve iyice karıştırın. Sonra bu karışımın içine yarım şişe Kayısı yağı dökün ve karıştırmaya devam edin. Hazırladığınız kremin kıvamı pürüzsüzleşmeye başladığında 1/4 şişe Gül, Buğday ve Portakal yağı ilave edin ve karıştırmaya devam edin. Tüm malzemenin birbirine karışması sonrasında bakım kreminizi eski bir krem kavanozuna ya da kapaklı herhangi bir kavanoza koyarak kullanmaya başlayabilirsiniz..

Cilt bakımı ve güzellik için öneriler

Bol su içmek, temiz olmak, gündüz-gece-gözaltı kremlerini-e vitaminini düzenli kullanmak, gerekmedikçe kuaföre gitmemek, Banyodan sonra, ayaklara bildiğiniz Viks merhem sürüp çoraplarınızla yatın. Bu ayakların yumuşaklığını korumasına varsa çatlatların yok olmasına ve tırnaklarınızın sağlıklı olmasına yarar.

1 tüp Bepanten merhem,
1 tüp Medecasol merhem,
2 adet Evijen ampul den

iyice karıştırılarak hazırlanmış krem haftada bir gece yatarken göz kenarları da dahil sürülmek üzere yatılır. Bu cildin kendini onarmasına yardımcı olur.

2 tüp Bepanten merhem,
1 tüp Medecasol merhem,
yarım kutu (orta boy) vazelin

iyice karıştırılarak hazırlanmış krem geceleri el ve ayaklara sürülerek yatılır. Ben buna bir kutu da Viks merhem karıştırarak kullanıyorum.

Evijen ampül ya da kapsül yine haftada bir ya da on günde bir göz çevresi ve yüze uygulanarak uyunur. E vitamininin geçerliliği çok geçerlidir inanın bana.

Tatile ilk gittiğiniz gün saçlarınızı badem yağı ve susam yağı karışımıyla ya da bebek yağıyla iyice yağlamanızı öneririm.

Böylece deniz ve güneşin sebep olacağı yıpranmanın önüne geçmiş olursunuz. Uyarıyorum bir yıkamayla çıkmıyor ama sağlıklı saçlarla dönüyorsunuz ve tatiliniz zehir olmuyor.

Güneş sonrası mutlaka vücut losyonu veya krem kullanın.

Peeling (cilt temizleme) için bildiğimiz tuzu avucunuza koyun, azıcık suyla hafif nemlendirin ve yüzünüzü hırpalamadan ovun, yıkayın ve hazırladığımız kremlerden birini uygulayın.

Tatilde herkesten daha kahverengi görünmek istiyorsanız da şunu uygulayın ama ilk once mutlaka koruyucu sürdükten sonra.

Boş bir bebek yağı şişesine; bir kutu kakao yağını güneşte eritip dökün, bir şişe eski tendürdiyot ve geri kalanına da saf sızma yağ karıştırın, kullanmadan once iyice çalkalayın. Bu karışımla güneşlendiginizde zenci gibi olacaksınız