Sponsonlu Bağlantılar
odeabank memur alımı,işçi alımı,odeabank işçi alımı,işçi alımı,memur alımı,personel alımı,işçi ihtiyacı,memur alım sınavı


2013 Odea Bank İşçi Personel Alımı Başvuru Formu DoldurEklenti 11628

Dünya genelinde hizmet sunan ve 2012 Aralık ayı itibarı ile Türkiye’de de faaliyete geçen Arap Lübnan kökenli Banka personel alımı yapacak. Odea Bank İzmir, İstanbul, Ankara, Bursa, Edirne, Adana, Malatya, Diyarbakır, Urfa, Antalya, Sakarya, Hatay, Mersin, Samsun, Trabzon, Sivas Konya illerinde işçi alımları yapıp şubelerine çoğalta hedefinde. Ozguncel.com ailesi olarak çeşitli bankalarda çalışmış ve şu anda daha iyi imkanlar sunan yeni iş imkanı arayan takipçilerimize hizmet destek vermek ve ekonomilerini düzeltmekte bir parça olsun faydalı olmak amacıyla bu bilgileri sunmak istedik.
Odea Bank Nasıl Başvuru Yapılır?

Odeabank basvuru yapmaSon zamanlarda özellikle Acun Ilıcalı’nın hazırladığı O Ses Türkiye ve Yetenek Sizsiniz Türkiye jüri üyelerinden biri olan başarılı şarkıcı Hülya Avşar’ın Odea Bank Reklam Filmi ile bir anda ismini duyuran firma şu an itibarıyla 390 personele iş istihdamı sağlamış durumda. Hedeflerini yüksek tutan banka Müşteri potansiyelini arttırmak amacı ile Türkiye genelinde bir çok ilde yeni Odeabank şubeleri açmayı hedefliyor. Sizlerde bu bankanın bir çalışanı olarak görev almak istiyorsanız buradan Kariyer.net’e üye olarak iş başvurusu yapabilirsiniz.