Sponsonlu Bağlantılar
Yükselen Burcunuzu Bulun,yükselen koç,yükselen aslan,yükselen kova,yükselen akrep,yükselen Koç, Yükselen Boğa,Ikizler,Yükselen Yengeç ,Aslan,Yükselen Başak ,Yükselen Terazi,Akrep ,Yay ,Yükselen Oğlak,Kova, Yükselen Balık,
Yükselen burcunuzu bulunYükselen burcunuz karakter özellikleri ve yaşamda başkaları ile yarışmakta kullanılan yeteneklerimizi tanımlar. Ben’i oluşturur ve bize birey özellkilerini verir. Başka insanlardan farklılığı ve toplumdan özgürlüğümüzü gösterir.

Bu kaba resim içinde fiziki görünüm ile dışa vurum ve tavırlarımız yer alır. Bize doğuşumuzla beraber nasıl donatıldığımızın haberlerini verir. Ayrıca , kendimize güveni veya güvensizliği oluşturan manevi yönümüz de bundan beslenir. Yükselen Burç bizi biz yapan en önemli astro-fonemendir. Diğer insanlar bunun merceği altından bizi izlerler.

Astroloji’de Yükselen Burcun özelliklerinden önemli biriside aşk ve cinsel potansiyelimizi ve bu yöndeki meyillerimizi göstermesidir. Romantik birisi misiniz yoksa aşk ve sevgiyi saf bir erotizmle mi arıyorsunuz ? Tutkulu, kendini her şeyi ile sevdiğine adayan birisi misiniz ? Sevgilinizi gözlerinizden bile kıskanan sahiplenici yönleriniz mi var ? Yahut, kendinden fazla sevdiğinin mutluluğunu düşünen fedakar bir resim mi çiziyorsunuz ?.Yükselen burcunuzu BURADAN bulduktan sonra aşağıdan ilgili yükselen burc linkine tıklayarak karakterinizie ve yaşamanıza etkilerini öğrenebilirsiniz..


Yükselen burç hesaplama konusunda en pratik yollardan birisi de, yükselen burç hesaplama tablosu kullanmaktır. Öncelikle doğum tarihinize göre burcunuzu tespit edersiniz. Daha sonra sol sütundaki burcunuzun yazılı olduğu satırla, üst kısımdaki, doğduğunuz saatin yazılı olduğu sütunu kesiştirerek, yükselen burcunuzu tespit etmiş olursunuz. Tekrar hatırlatmak isterim ki, yükselen burç bulma konusunda bir hata yapmamanız için, doğduğunuz yıl da yaz saati uygulaması olup olmadığını öğrenmeniz gerekir. Eğer ileri saat uygulaması yapılmış ise, tablodaki saat bölümünden seçiminizi bir önceki saat olarak almanız gerekir. Çünkü buradaki yükselen burç hesaplama tablosu yaz saati uygulaması dikkate alınarak hazırlanmamıştır.

Eklenti 15394Yükselen burcunuzu bulun
Aşağıdaki tabloda doğum saatinizi, doğduğunuz döneme ilişkin satırla birleştirin.

Eklenti 15396


Yükselen burcunuzu bulun
Aşağıdaki tabloda doğum saatinizi, doğduğunuz döneme ilişkin satırla birleştirin.

Eklenti 15397


Eklenti 15398