+ Cevap Ver
Sayfa 1/2 12 Son
 1. #1
  KAPTAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Dec 2012
  Mesajlar
  4.715

  Sponsonlu Bağlantılar
  nuray sayarı 2014 burç yorumları,nuray sayarı burç yorumu,burç yorumları 2014,
  NURAY SAYARI 2014BURÇ YORUMLARI


  NURAY SAYARI 2014 KOÇ BURCU YORUMU

  2014 yılında, geçmiş yıllara oranla hayatınızın daha kolay ve mutluluk verici hale geldiğini görebilirsiniz. Öncelikle, kariyerinize ilişkin belirgin bir şansınız olacak. Mesleki hedeflerinizi gözden geçirmeniz ve bunun uzantısında gerekli değişiklikleri yapmanız ve başarılı olduğunuz alanlarda da edinimlerinizi kalıcı hale getirme çabalarınız, sizi başarıya ulaştıracak ana etkenler biçiminde sıralanabilir. Sonuçta kariyerinize yeni başlasanız da, bir süredir çabalamayı sürdürseniz de, bu sene mesleki deneyimleriniz, öğreniminiz, yoğun çalışmalarınız, istek ve hedeflerinizi birbirleriyle kombine hale getirerek başarıya yürüyeceksiniz. Eğer geçmişte kayda değer çabalar sarf ettiyseniz, 2014′te ödüllerinizi almaya başlayacağınızı bilmelisiniz. Olasılıkla nüfuz sahibi kişilerden önemli yararlılıklar göreceksiniz, işinizde yükselmeniz, eğer gerekliyse, iş değişikliğini de beraberinde getirebilir. Bu nedenle, ne tür bir desteğe gereksinim duyduğunuzun ve hangi noktada olmak istediğinizin saptamasını yapmalısınız. Net olarak, bu yıl üst pozisyonlara geçebilir ve genelde, kariyerinizdeki yerinizi sağlamlaştırabilirsiniz.

  2014 yılında, iş yaşamınızdaki çalkantı sona erebilir ve artık, istikrarlı bir gelişme süreci başlayabilir. Kariyerinize benzer biçimde, eğitiminizde de başarı sağlamanız kolay olabilir. Dönem dönem toplu miktarlarda gelir elde ederek geleceğinize yatırım yapmanız, olumlu olasılıklar arasında sıralanabilir.

  İşte aniden karşınıza çıkacak fırsatlar sizi başarıya taşırken, sürpriz seyahatler yaşamınıza tat katabilir. Kısacası, hayatınızın temel taşlarını yerine oturtmanın rahatlığıyla bu yıl kendinizi yenileyebilir ve geleceğe daha güvenle bakabilirsiniz. Ancak geçen yıl kadar ciddi olmamakla birlikte, 2014′ te de sağlığınıza özen göstermeniz ve yine, arkadaşlık ilişkilerinizde dikkatli olmanızda yarar var denebilir.  NURAY SAYARI 2014 BOĞA BURCU YORUMU

  2014 yılında yapacağınız uzak mesafeli seyahatler ve yabancı ülkelerle bağlantılı işler, size en parlak fırsatları sunabilir. Evinizden uzaklaştığınız dönemlerde aşkta mutluluğu bulabilir, verimli olabilecek iş anlaşmaları imzalayabilir veya çok iyi bir eğitim alabilirsiniz. Eğer yaşınız olgunsa, bu kez, çocuklarınızın eğitimlerinde gösterecekleri başarıdan mutluluk ve gurur duyabilirsiniz.

  2014 yılında, her türlü girişiminizde şans sizden yana olabilir. Dolayısıyla yeni gelen yılda kariyer ve maddi bakımdan gelişme gösterebilir, çok güzel seyahatlere çıkabilir ve sürekli bilgi dağarcığınıza katkı sağlayabilirsiniz. Tüm bunlar, son derece hoş olasılıklar… Ama belki de en güzeli, yıl boyunca genelde kendinizi mutlu hissedecek olmanız!

  Yaratıcı çalışmalara benzer biçimde, yaşamınızın aşk cephesinde de zorlayıcı bir sürece hazır olmalısınız. Aslında geçtiğimiz yılın sonbaharında, hatta yaz aylarından itibaren bu etkiyi üzerinizde hissetmiş olabilirsiniz. Eğer öyleyse, bu, aşkta birtakım engel ve kısıtlamalarla karşılaştığınız ve halen sözünü ettiğimiz olumsuzlukları aşmak için uğraştığınız anlamına gelir.

  Net olasılıkları sıralayacak olursak, örneğin, hoşlandığınız kişinin evli veya boşanma sürecinde olduğunu öğrenebilirsiniz ya da sevgilinizle aranızdaki sosyal ve kültürel farklılıkları aşmak için uğraş verebilirsiniz. Yine sözgelimi, o henüz biten ilişkisinin yaralarını sarmakla meşgul olabilir. Onunla aranızdaki yaş farkı, sosyal çevrelerde dikkat çekebilir. (Ama olasılıkla bu durumu bir problem olarak görmeyeceksiniz.) Belki de bu tür sorunların hiçbirisiyle karşılaşmazsınız; ama bu kez de, başka kentlerde yaşamanız veya işteki yoğunluk nedeniyle onunla sık görüşemeyebilirsiniz. Yalnızsanız, bir türlü doğru insana rastlayamamaktan yakınabilirsiniz. Evliyseniz, bu yıl çocuk sahibi olabilir ama artan sorumluluklarınızla nasıl baş edeceğinizi bilmeyip, giderek eğlenceden soyutlanabilirsiniz. Bir olasılıkla da, çocuk sahibi olmak konusunda tıbbi bir sorunla karşılaşabilirsiniz. Ama bunun genellikle, kolay aşılacak bir engel olduğu söylenir. Çocuklarınız varsa, bu kez onların problemleriyle uğraşmak sizi zorlayabilir.

  Sonuçta yaratıcı yetenek gerektiren çalışmalar, aşk ve çocuk yetiştirmek söz konusu olduğunda, hayatın bu alanlarında engelleyici unsurlarla karşılaşarak ve sorunlar yaşayarak öğrenecek çok şeyiniz olduğunu fark edebilirsiniz. Ama öyle görünüyor ki, çok büyük olasılıkla doğanıza özgü pratik eğilimlerinizle karşılaşmanız muhtemel problemleri kısa sürede aşacak ve yıl içinde elde edeceğiniz kazanım ve başarılarınızın tadını çıkartacaksınız.  NURAY SAYARI 2014 İKİZLER BURCU YORUMU

  2014 yılında, kariyeriniz ve eğitiminizle bağlantılı olarak ev yaşamınızda sürpriz değişimler görülebilir Gerek işiniz, gerek eğitiminizde parlak başarılar elde edebilir; ama aniden beliren yeni koşullar karşısında, taşınmak durumunda kalabilirsiniz. Eğitimin yanı sıra, yeni yeni yaşam görüşleri edinerek de bilgi birikiminize katkıda bulunabilir ve buna paralel olarak, inandığınız değer ve kavramları sınama eğilimi gösterebilirsiniz. Finansal bakımdansa, son derece güzel bir yıla girmek üzere olduğunuz söylenebilir. Çünkü yıl içinde eşiniz, aileniz veya ortaklarınız aracılığıyla sayısız fırsatla karşılaşarak yaşam standardınızı yükseltebilirsiniz. Hatta bir mülk satın alma şansına sahip olabilirsiniz!

  Aşkta da yeni yıl size mutluluklar vaat ediyor! İlginç gelebilir ama özellikle evliler veya oturmuş bir birlikteliği sürdürenler, romantizmin güzelliğini yaşayarak gerçek mutluluğu tadabilirler.

  Aşk yaşamınıza değinirsek, artık para, kariyer ve diğer yaşamsal sorunları geriye atıp beraberliğinizi her şeyden fazla önemseyebilir ve dolayısıyla, sevgiliniz veya eşinizle daha çok şeyi paylaşmaya başlayabilirsiniz. Karşılıklı olarak göstereceğiniz böylesi bir eğilim, kuşkusuz sizi birbirinize yaklaştıracak ve ilişkinizi zenginleştirecektir. Sevginizi daha rahat ifade eder hale gelmenizse, özellikle uzun yıllardır süregelen bir ilişki yaşıyorsanız, tutku eksikliği veya romantizmden uzaklaşmak türü sorunları rahatlıkla aşmanızı sağlayacaktır.

  2014′ te herhangi bir sağlık probleminiz olmayabilir ama yine de, düzenli beslenmeyi ve günlük yaşamın üzerinize yüklediği stresten kurtulmayı önemsemelisiniz. Sağlık konusunun, ev düzeni ve yaşam biçimiyle direkt ilişkisinin farkında olarak, kendinize iyi bakmalısınız. Çünkü öyle görünüyor ki 2014, sizin için yeniden yapılanma ve ev, iş, gelir durumu gibi önemli yaşamsal durumları yerli yerine oturtma süreci olacak. Dolayısıyla denebilir ki, dolu dolu yaşanacak ve son derece hareketli geçecek bir yıla hazır olmalısınız!
  Paylaşım aleminin tüm çabası sizin memuniyetiniz için olacaktır.

  Bu sitenin sahibleri burada paylaşım için bulunanlardır.

  Burada bulundugunuz ve paylaşım alemini yaşattıgınız için sizi tebrik ederiz. 2. #2
  KAPTAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Dec 2012
  Mesajlar
  4.715
  NURAY SAYARI 2014 YENGEÇ BURCU YORUMU

  2014, Eros’un oklarıyla öncelikle sizi hedef aldığı, aşkta yıldızınızın parladığı bir yıl! Bu sene, yıldırım aşkı yaşayarak veya çevrenizdekileri şaşkınlığa sürükleyecek biçimde, sürpriz bir gelişme sonucunda evlenerek başka bir kent veya ülkede yaşamaya başlayabilirsiniz. Evliyseniz, eşinizin şansının açıklığı, beraberliğinizi daha mutluluk verici kılabilin Güzel bir ortaklık anlaşması yapmanız, hatta uluslararası bağlantılar kurmanız 2014 yılı içindeki olası gelişmeler arasında sıralanabilir. Yaşamınızda görülebilecek bu tür radikal değişimler ise, sizi vizyonunuzu genişletmeye zorlayabilir; zaman zaman çelişkilere düş-seniz de, bu sayede kişisel gelişim gösterebilirsiniz.

  2014 ve izleyen yıllar, yükseliş döneminiz olabilir! Bu yıl, aşkta mutluluğu bulmanız olasılığı bir hayli yüksek görünüyor. Gerek romantik birlikteliğiniz, gerek işinizde doğru insanlarla ilişki içinde olup onlarla güçlerinizi birleştirerek yaşamınızı geliştirebilirsiniz. Bekârsanız, bu yıl harika bir evlilik yapabilir; evliyseniz, son derece avantajlı bir ortaklık kurabilir ve bu sayede, geleceğinizin aydınlandığını görebilirsiniz.

  Yeni yıla, kalbiniz kırık olarak girerseniz, kısa sürede kendinizi toplayıp son derece mutluluk verici, yeni bir romantik ilişkiye başlangıç yapabilirsiniz. Evliliğiniz veya süregelen ilişkinizde sorunlar yaşarken yeni yıla başlangıç yapmanız halindeyse, 2014 zarfında ilişkinizi son derece mutluluk verici hale getirmeyi başarabilir veya çabalamanıza karşın iyi sonuçlar elde edememeniz durumunda, sevgiliniz veya eşinizden ayrılabilirsiniz. Kararınız olumsuz yönde olursa, dostça bir ayrılığın ardından size uygun çok sayıda insanla tanışabilir ve içlerinden biriyle, mutluluğu bulacağınız yeni bir ilişkiye girebilirsiniz. Bu yıl başlayacak bir ilişki veya yapacağınız bir evlilikse çok uzun yıllar, hatta ömür boyu sürebilir.

  Romantik ilişkileriniz kadar ortaklıklarınızın da son derece verimli olabileceği bu sene, kariyerinizde ilerleme sağlayabilirsiniz. Yıl boyunca önemli ve size katkı sağlayabilecek insanlarla tanışabilir; bu kişilerin, ilerleyen zamanla birlikte yaşamınıza hoş gelişmeleri taşıyan aracılar olduklarını görebilirsiniz. Dolayısıyla, yeni tanıdığınız kişilerle yalnızca güzel bir anı paylaştığınızı düşünmeyip iletişim bilgilerini edinmeyi bir ilke haline getirmeniz yararınıza olacaktır.  NURAY SAYARI 2014 ASLAN BURCU YORUMU

  2014 yılında sağlıklı ve formda olmayı önemseyip daha güzel görünmenizi sağlayacak yeni alışkanlıklar edinebilirsiniz. Ayrıca iş yöntemlerinizi geliştirerek hem günlerinizi daha zevkli kılabilir, hem de kazancınızı iyileştirebilirsiniz. Bunu sağlayan etken, bir hobinizin meslek halini alması olabilir. Finansal konulara yaklaşımınızda-ki farklılaşma ise, bu yıl da sürebilir ve geleceğinizi garanti altına almak isteyip sağlam bir gelire ve bir birikim hesabı ya da gayrimenkule sahip olmak için çabalayabilirsiniz. Arzuladığınız istikrara kavuşmanız kolay olabilir ve aynı zamanda, dönem dönem gerek kendi çalışmalarınız, gerek eşiniz veya ortaklarınız aracılığıyla sürpriz kazanımlar sağlayabilirsiniz. Henüz evli değilseniz, bu yıl ani bir kararla evlenmeniz olası! Yeni yıla yalnız girerseniz bu kez, yıldırım aşklarına hazır olmalısınız.

  Aşkta ise, yıldızınızın parlayacağı bir seneye girmekte olduğunuz rahatlıkla söylenebilir. Bekârsanız, yıl içinde bir yıldırım aşkı yaşayıp ani bir kararla evlenebilirsiniz. Bir ilişkiyi sürdürüyorsanız, sizin de aniden evlilik kararı almanız beklenebilir. Evliyseniz, yaz aylarında çalkantılar yaşamanız ihtimali bir yana, ekonomik istikrarı sağlamanız halinde, ilişkinizin dinginliğinden hoşnutluk duyabilir, eşinizle güç birliği yapmanızın güzel sonuçlarını görebilir ve onunla ortak bir mülke sahip olmanız nedeniyle de, kendinizi güvende ve genelde duygusal bakımdan iyi hissedebilirsiniz. Ayrıca bu yıl, sürpriz bir biçimde bebek sahibi olmanız olasılığı var.

  Geçen yılın yaz aylarında hissetmeye başlamış olacağınız gibi, bu sene paraya yaklaşımınızda da önemli değişiklikler görülebilir. İstikrarı sağlayacak bir gelire sahip olmanın gerekliliğini düşünürken, bunun tam aksine yaratıcılık gerektiren alanlarda çalışmanız pek birbiriyle örtüşmese de, genelde şansınız açık olabilir ve yılın belli dönemlerinde sürpriz biçimde ve olağanın üzerinde gelirler elde edebilirsiniz. Ortak projelere yönelmenizse, parasal şansınızı bir hayli artırabilir.

  Yine, eşiniz aracılığıyla dönemsel olarak beklenmedik ve bol miktarda kazanımlar sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte, parasal endişelere yenik düştüğünüz anlar yaşayabilirsiniz. Burada önemli olan bütçe düzenlemeleri yapmanız, harcamalarınız sırasında dikkatli davranmanız, geleceğinizi güvence altına almanız ve belki de en önemlisi, “ekonomik değerlerin neden bu kadar önemli olduğunun cevabını, felsefi bir bakışla kendinize vermeniz diyebiliriz. Böylece, parasal sorunlarınızı kökten çözümlemeniz ve yaşamın bu alanında hata yapmanız riskini ortadan kaldırmanız mümkün olabilir.  NURAY SAYARI 2014 BAŞAK BURCU YORUMU

  2014 yılında, sürpriz gelişmeler sonucunda aşkta mutluluğu bulabilirsiniz. Yeni yıla yalnız girmeniz halinde, bir yıldırım aşkına tutularak ve aniden karar alarak evlenmeniz olasılığı oldukça güçlü vurgulanıyor. Eğer romantik bir ilişki içindeyseniz, yeni gelen yılda sevgilinizle aranızdaki bağların güçlendiğini görebilir ve beklenmedik bir anda, evlenmeye karar verebilirsiniz. Evliyseniz, bu kez, ilişkiniz çok daha heyecan verici bir hale gelebilir ve bir olasılıkla da, bu sene bebek sahibi olabilirsiniz.

  Romantik birliktelikleriniz bir yana, hemen tüm ilişkilerinizi uyumla sürdürebilirsiniz. Özellikle kardeşlerinizle son yıllarda aranızda görülmüş olması muhtemel uzaklaşma, 2014′ te artık bir son bulabilir. Onlarla ve diğer yakınlarınızla aranızdaki temel sorunları gidererek, ilişkilerinizin tamamen farklılaştığını görebilir ve bir olasılıkla da eskiye oranla, birbirinizle daha yakından ilgilenmeye başlayabilirsiniz.

  2014, yaşamınızın birçok yönünde duygusal doyum hissedebileceğiniz ve son derece güzel geçecek bir yıl olabilir; ama özellikle, aşk sizi çok mutlu edebilir, ister genç ister olgun bir yaşta olun, büyük olasılıkla kalbinizde aşk çarpıntısını çok güçlü hissedeceksiniz. Yeni yıla yalnız girerseniz, gelecek aylarda özel biriyle karşılaşabilir ve uzun yıllar sürecek bir romantik ilişkiye başlangıç yapabilirsiniz. Süregelen ilişkiniz mutluluk vermekten uzaksa, 2014′te problemlerinizi rahatlıkla giderebilir ve dahası, ilişkinizin son derece heyecan verici bir hal aldığını görebilirsiniz. Eğer henüz birlikteliğiniz resmi bir bağlılığı içermiyorsa, 2014′te evlenmeniz olasılığının çok güçlü vurgulandığını bilmelisiniz. Böylesi güzel bir gelişme ise sürpriz kararlarla biçimlenebilir.

  Evliyseniz ve özellikle ilişkinizin monotonlaştığını düşünüyorsanız, siz de eşinizi tanıdığınız zamanlarda sizi ona iten özelliklerini anımsayıp sevgi duygusunu kalbinizin derinliklerinde hissedebilir ve aşk ateşini yeniden yakmayı başarabilirsiniz. Bulduğunuz her fırsatta eğlenceye yönelmeniz de, size flört ettiğiniz zamanları anımsatabilir. Sonuçta, romantik ilişkinizde hangi aşamada bulunduğunuz, arzuladığınız heyecan ve istikrara kavuşmanız bakımından pek bir önem taşımayacaktır. Çocuklarınız varsa, bu yıl onların başarıları ve yaşamlarında görülebilecek hoş gelişmeler de mutluluğunuzu artıracak bir başka önemli unsur olabilir. 2014′te yeni bir bebeğe sahip olmanız olasılığı da bir hayli yüksek görünüyor.

  2014 yılında farklı alanlarda sorumluluğunuz artabilir. Doğal olarak, artan sorumluluklarınız nedeniyle bazen bunalmışlık hissi duyabilirsiniz ve kendini yeterince özgür hissedememek türü duygusal çalkantılar, belli dönemlerde fiziksel sağlığınızı da etkileyebilir. Dolayısıyla yaşamınıza ilişkin önemli kararlar alırken, atacağınız bu adımların size yükleyeceği sorumlulukların ve yaşamınızda görülecek değişikliğin farkında olmalısınız. Zorlandığınız zamanlardaysa, kendinize güvenmeli ve her türlü sorunu aşacağınıza inanmalısınız. Problemlerle uğraşırken, muhtemelen yeni çözüm yöntemleri üretecek ve bir anlamda, kendinizi aşarak büyüyeceksiniz. Düşüncelerinizi hayata geçirmek isteyip hayallerinizi gerçekleştirmek için uğraşacaksınız; zaman içinde, daha da gerçekçi ve esnek bir düşünce yapısına sahip olduğunuzu fark edeceksiniz. Dolayısıyla, bu yıl elde edeceğiniz deneyimlerin size çok şey katacağı ve net yapılar oluşturarak, yaşamınızı yeniden şekillendireceğiniz söylenebilir.

  Diğer bir deyişle, 2014 senesinde alacağınız kararlar ve yapacağınız başlangıçların, uzun yıllara yayılan etkileri olacaktır. Bu açıdan bakıldığında, yaşamınızı geliştirecek, önemli ve oldukça güzel bir yıla başlangıç yapmakta olduğunuz söylenebilir.
  Paylaşım aleminin tüm çabası sizin memuniyetiniz için olacaktır.

  Bu sitenin sahibleri burada paylaşım için bulunanlardır.

  Burada bulundugunuz ve paylaşım alemini yaşattıgınız için sizi tebrik ederiz.+ Cevap Ver
Sayfa 1/2 12 Son

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

135<span style="color:#b10202;font-weight:bold;">421kt</span>or2548 Kırmızı alandaki rakam ve harfleri girin

LinkBacks (?)

 1. 15-09-2014, 08:59

Benzer Konular

 1. Endişe Kaygı ilaçları Kullananlar ve Yorumları
  By okur in forum Psikolojik Hastalıklar
  Cevaplar: 2
  Son Mesaj: 14-01-2016, 18:27
 2. Rezzan kiraz 2014 burç yorumları
  By KAPTAN in forum Genel Burç Yorumları
  Cevaplar: 3
  Son Mesaj: 26-03-2014, 19:23
 3. Nuray Sayarı'dan 2013 Yılı Türkiye'nin yıldız falı
  By yaseminabla in forum Fal Çeşitleri ve Yorumları
  Cevaplar: 4
  Son Mesaj: 09-02-2014, 14:23
 4. Nuray sayarı'dan bereket,Bereket ve para büyüleri
  By okur in forum Büyü Tılsım
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 16-12-2013, 12:15
 5. Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 08-11-2013, 13:01

Bu Konudaki Etiketler

Giriş

Giriş