Sponsonlu Bağlantılar
survivor 2014 basvuru, survivor 2014 gönüllüler başvuru formu, survivor 2015 başvuru tarihleri, survivor basvuru, survivor katılım şartları, Survivor kayıt formu 2014,2014 survivor, yeni survivor ne zaman, 2014 survivor yarışmacıları, survivor 2014, survivor 2014 hangi ünlüler katılacak, survivor 2014 ünlüler takımı, ünlüler kim katılacak survivor 2014, sörvayvır 2014, sörvayrvır ünlüler 2014, yeni sörvayır ünlüler
2014 Survivor
Ünlüler Gönüllüler Yarışmacıları
Yeni Survivor Yarışmacıları Kimler?Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışması geçtiğimiz hafta tamamlandı ve 2013 yılı Sruvivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasının birincisi bu sene gönüllüler takımından Hilmi Cem oldu. İkinciliği ise Ünlüler takımından Doğukan Manço kazandı.

Peki Seneye Survivorda kimler olacak?
2014 yılı Sruvivor Ünlüler takımında kimler katılacak?

Önümüzdeki sezon için Acun Ilıcalı çalışmalara başladı. Star Tv için yeni sezonda Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasını yeniden yapacak. Peki yeni sezonda Survivor Ünlüler Gönüllüler yarışmasında kimler olacak?
Acun Ilıcalı ilk yarışmacıyı buldu...
Acun Ilcalı Survivor Ünlüler Gönüllüler için ilk yarışmacıyı belirledi.
Petek Dinçöz, Önder Bekensir bu isimlerin başını çekerken asıl bomba Yaşar Nuri Öztürk ismi bence… Yaşar Nuri hoca kendisi bu yarışmaya Saba Tümer aracılığı ile başvurdu. Survivor olmayı isteyen Yaşar Nuri’yi adada düşünemiyorum bile… ‘’Neden?’’ diyecekseniz Yaşar Nuri Öztürk sözünü pek sakınmadığı gibi mantıksız sorular, tavırlar karşısında kendini pek de tutabilecek bir isim değil. Şimdiden hocanın hem Survivor’a dünyada katılan ilk din adamı olması sebebi ile hem de açık sözlülüğü ile karşımıza geleceği günü iple çekiyorum.

Fenerbahçe'de Alex de Souza'nın tercumanlığını yapan "Doğru mu Samet" olarak akıllarda kalan Samet Güzel gelecek sezon Survivorda yarışacak...

Bakalım başka hangi ünlüler yarışmaya dahil olacak...

Survivor 2014 Başvuru Formu Doldur
Türkiye’nin en beğenilen yarışma programlarından biri olan Survivor Ünlüler Gönüllüler Mücadelesi son hızıyla devam ediyor. Türk ünlüler ve yine Türk gönüllülerin büyük ilgi gösterdiği zor parkurların, açlığın, yalnızlığın ve bunun yanı sıra bol ödüllü yarışmaların bulunduğu Survivor 2014 rüyasına katılmak ister misiniz?

Eğer sizlerde bu konuda düşünceleriniz ben başarırım sonuna kadar gitmek ve yarışmayı kazanmak istiyorum diyorsanız şansınızı mutlaka deneyin. Türkiye’de Acun Ilıcalı Tarafından tam 6 sezondur yayınlanann Dominik Panama ve sonunda Kıbrıs Adası finali ile sonuçlana zorlu yarışmaya katılmak istiyorsanız.

survivor 2014 başvuru formu doldur sayfasını linkini ziyaret edin.

Resmi site adresi ****://***.acunn.com/survivor

Alıntıdır