+ Cevap Ver
Sayfa 1/2 12 Son
 1. #1
  bilgedede - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Dec 2012
  Yaş
  62
  Mesajlar
  5.288

  Sponsonlu Bağlantılar
  cin musallatı, cin musallatı çeşitleri, cin nedir, cin nedir kısaca, cin nedir vikipedi, cin suresi, karabasan nedir Tags: cin çağırma, cin musallatı çeşitleri, cin musallatının belirtileri, cin nedir kısa bilgi, cin nedir nasıldır, cin nedir şeytan nedir, cin suresi, karabasan nedir


  Cin Nedir ?

  Eklenti 16486


  Cinler ateş ten yaratılmış enerjileri hızları bizim algılarımızın dışında olan gerçek görüntüleri farklı olmakla birlikte yerden yürüyenleri topraktan çıkanları uçanları olan sırtları tabut şeklinde her türlü şekle girebilme yeteneği olan daha çok insan yılan keçi horoz köpek şeklinde insanlara gözüken Allah (cc) ye kullukla vazifeli olan varlıklardır.insanlardaki gibi her türlü inanca sahip her türlü mesleği yapan evlenip çoğalan insan ömrüne göre daha uzun yaşayan ölüm esnasında küçük çocuk şekline gelip toprağa düşüp ölen varlıklardır.kendi aralarında güçlerine göre sınıflara ayrılırlar.

  Cinler:en alt tabaka olup enerjileri değişkendir.hareket alanları yaptıkları işlere göre değişir.ticari işlerle uğraşanları da vardır sihir büyü yapanları da doktor olanları da hocalık yapanları da vardır.

  Periler:genel olarak dişi olan cinlere denmekle birlikte su perisi dediğimiz su kenarında yaşayan boyutları ve enerjileri normal cinler fazla olan olan varlıklardır.

  İfritler:cin tayfasının bir üst basamağı olup insanlara hastalık veren musallat olan bu tayfadır enerjileri ve hareket kabiliyetler çok yüksektir.bir ifritin bir bedenden alınabilmesi için 4 saatlik okuma gerekir ve ya onları toplayabilecek onlardan güçlü asker veya komutanlara sahip olması gerekir.

  Hüddamlar:Ayetlerin sürelerin esmaların vazifelileridir.uzun süreli okumalarla elde edilebileceği gibi bir kanı olsada her okuyanın huddam elde edeceği diye bişey yoktur nasiptir.Anlaşması zor olan varlıklardır kolay kolay emir altına girmez ve istenileni yapmazlar.

  Askerler:En itaatkar sınıf olup güçleri eve enerjileri yüksektir

  Krallar:Çok güçlü olup görevlendirdikleri taktirde bütün işeri yapabilirler.

  Padişahlar:Krallarla aynı güçte olup kolay kolay yapamayacakları iş yoktur.

  Komutanlar:En üst sınıf olup bütün saydığımız sınıfları emri altında toplayabilirler.üzerinizde tam takım varsa size bağlı olan o zaman alem sahibi olmuş olursunuz ki buda tam hocalık veya cinciliktir.  Cin Musallatının Belirtileri


  1.DERECEDE BELİRTİLER

  a-Bayılma(Bayılan kişi yanındakileri duyar ama konuşamaz )
  b-Baş ağrısı(beyni uyuşturan ilaçlar hariç ağrıyı ilaç geçirmez)
  c-Hayata ümitsiz bakmak ve intiharı denemek
  d-Gaipten sesler duymak ve o sesle karşılıklı konuşmak
  e- Başkalarının göremediği görüntüler görmek.
  f-İslamı yaşayamamak veya yaşamakta zorlanmak.
  g-korkunç rüya ve kabuslar görmek.
  h- Tıbben anlaşılamayan çeşitli cinsel sorunlar yaşamak
  I-Vücudunda birseylerin gezdigini hissetmek.
  İ- Kenar uçlardaki agri ve sancilar (omuz, basin gerisi, sirtin sonu).
  J-Yanlizligi sevmek, inzivaya çekilmek.
  K-Tuvalette uzun süre kalmak, orada kendi kendine konusmak.
  L-Saçlarin asiri dökülmesi (özellikle kadinlarda).
  M-Rüyada kan veya su gölü üzerinde yürüdügünü görmek.
  N-Uykuda sik sik ihtilam olmak.
  P-Rüyasinda kedi, köpek, fare, kurt, yilan gibi varliklar görmek.
  R- Garip insanlar görür. Örnegin, siyah çok kisa veya uzun boylu gibi.
  S- Uykuda sebepsiz bogulma, dehset, korku, ürperti ve hüzün.
  Ş-Uykuda kendisiyle cinsel iliski kuran veya kurmak isteyen birisini
  görmek veya tehdit edilmek.
  T-Kendisini kabristan(mezarlik) ortaminda, pis yerlerde, korkunç
  yerlerde görmek.
  U-Uykuda dislerini sikmak, aglamak, çiglik atmak.

  2. DERECEDE BELİRTİLER

  A-Enseden gelen bir baş ağrısı ve el ve ayaklarda karıncalanma tarzında
  uyuşmalarve bazı uzuvlarda geçici felçlere neden olabilir.
  B-Gereksiz ve çabuk sinirlenme ve sinirin çabuk geçmesi.
  C-Yaşamına hedef çizmeye zorlanma, intihar düşüncesi ve büyük günahlara
  sürüklenmek.
  D-Rüyalarında korku ve titreyerek uyanma
  E-Dalgınlık ve uykusuzluk ve uyandığında dinlenmiş olarak kalkamamak.
  F-Hayatındaki çoğu şeyin olumsuz seyretmeye başlaması(özellikle ev
  içerisinde huzursuzluk)
  G-Vücut organlarının herhangi birinde tıbben çözülemeyen ağrı ve rahatsızlıklar
  hissetmek.
  H-Kadinlarin adetlerindeki dengesizlikle (tibbi olmayan). Tibben
  çocuklarinin olmamasi için hiçbir sebep bulunmamasi, sebepsiz
  kisirlik.
  I- Kadin veya erkegin cinsel iliskiden sogukluk veya sikinti duymasi.
  İ-Kisinin aniden esinden, çocuklarindan ve evden nefret etmesi veya
  sikilmasi.
  J-Sebepsiz yere siddetli aglamak, gülmek veya sinirlenmek,
  hiddetlenmek veya gazaplanmak.
  K-lbadet, zikir ve Kur’an okumada zorlanmak.
  L-Beş vakit namazi istediği halde kilmamak
  M-Yüksek yerden düsüyormus gibi rüyalar görmek.
  N-Uykuda parmaklarini isirmak.
  P-Uykuda dişlerini gıcırdatmak

  3. DERECEDE BELİRTİLER

  A-Uykusuzluk sorunu yaşamak.
  B-Hayattan lezzet alamamak.
  C-Kararsızlık ve çift kişilik taşırcasına yaptığından çabuk pişman olmak.
  D-Kapalı alanlardan çabuk sıkılmak ve göğsünde nefes daralmaları hissetmek.
  E-Zina ve içkiye meyletmek
  F-İslam dan uzaklaşmaya başlamak.
  G- Mesela erkek veya kiz evladin nisanlanamamasi veyahut evlenememesi, kabul-red arasinda gidip gelmesi gibi. Bütün bunlar yan yardimci bilgilerdir. Kesinlik ifade etmez. Rukye ayetlerini (bir veya üç defa) okuduktan sonra hükmederiz. Yoksa bu belirtiler kesin delil kabul edilmez. Herseye ragmen ihtisas sahibi uzman doktora, psikiyatri uzmanina görünmek faydali ve zaruridir.
  H-Söz ve haraketlerde görülen ani dengesizlikler.
  I-çok kizma sinirlenme
  İ-siddetli hüzün ve keder
  J-Geceleri Uzun süre saga sola dönmek, uyuyamak( çogu zaman sabah
  namazi vaktine kadar sürer)
  (Uyku halinde görülen bu durumlarin haftada bir veya daha fazla görülmesi, tekrari önemlidir. Yoksa çok seyrek araliklarla (bir-iki ay arayla) görülmesi durumunda rüya tabirindeki yorumlarla iktifa edilebilir.)
  Açıklama: Büyünün ve cinlerin musallatının belirtileri kişilerin erkek ve bayan oluşuna ve iradelerinin kuvvetli ve zayıf oluşuna göre 1. 2. ve 3. derecede etkilerde farklılıklar gösterebilir Not Reankarnasyon(CİNLER GEÇMİŞİ ÇOK İYİ BİLEBİLİR), sebepsiz intiharlar(çünkü kişinin ölümü ile ona musallat olan cin özgür kalır) bir cin musallatınının açık bir örneğidir.

  Cin Musallatı Çeşitleri  Ikinci nokta ise, cinin yaptigi etki, tasallut etkilemesinin çesitleri :

  a)Cüzidir.vucudun bir kismini,uzvunu etkiler,
  b)Külli,vucudun bütününü etkiler,
  c)Daimidir ki vucudda yillarca yasar,kalir,
  d)Taiftir,etkilenmesi bir kaç dakikayi geçmez.
  e)Cinin uzaktan, disaridan üflemesi gibi nevilerde göz önüne alinmalidir.
  Cinler ve seytanlar alemi, her yönüyle garipler ve acaibler alemidir. Insanlar bu konuda kisimlara ayrilir. Bazilari onlari tamamen inkar, bazilari da onlari hayir ve serde emri altina aldiklarini iddia ederler de, hepsi seytan ve etbasinin kandirmasi, alayi, tuzaklarindan ileri geçmez. Insanlardan bir grup da onlarin varligina iman eder, bizler gibi yanliz Allah’a ibadet için yaratilmis olduklarina inanir. Mükellef olduklari, kiyamet günü hesaba çekileceklerini bilir. Kur’an-i Kerim’de bir çok surelerde onlardan ve isimlerinden (cin, ifrit, seytan) bahsedilir, hatta cin isminde sureyi görmekteyiz. Sünne-i Mutahhara’da da bunlarin varliklarindan, yasantilarindan, yeme ve içmelerinden bahsedilir. Bazilari “görmedigimize nasil inanilir?“ diye itiraz etseler de, akilci düsünceleri cahilliklerinden öte geçmez. Eger bu düsünce mantikli olsa, onunla birlikte yasadigi, ademi halinde ölmesi olan, yaninda üzerinde duran ruhunu da inkar etmesi gerekir. Oksijeni teneffüs ederken ve akabinde karbondioksit verme halinde görülmediginden havayi, görmedigi kablodan gelen elektrigi, bir çok vazifeleri ifa eden akli vs. inkar etmeleri gerekirdi. O halde gözle görmedigimiz bir çok seyleri kabul etmis, inanmis, varligini hissetmisizdir. Cinleri de böyle asli suretinde asla göremeyiz. Mevla onlari böyle yaratmis, bu bir sünnetullahtir. O vardir. Varligi kitap ve sünnetle sabittir. Kitap ve sünneti inkar eden kisinin ismi islami de olsa, Islam’a intisabi isimden öte geçmez.  Cin Musallatından Nasıl Kurtulurum ?  Kendisine büyü yapılıp cin musallat olan kişi bunlardan nasıl kurtulabilir?

  Cinler genellikle tek başına kalan ve bünyesi uygun olan vücudunda açık menfez bulunan insanları korkuturlar İnsanlara ürperti vesvese heyecan asabiyet telaş gibi hisler verirler Asr-ı saadette cinler maddi olarak da saldırı yapabiliyordu Hz Ali (r a ) Celcelutiye’de kendine hüddam olan ifritler vasıtasıyla namaz kılarken kafir cinlerin veya düşmanlarının taarruzundan korunuyordu Veya hz Peygamber beyt-ül mal’dan hırsızlık yapan bir cini direğe bağlıyordu Günümüzde böyle maddi görüntü ile karşımıza çıkmıyorlar

  Asr-ı saadette meydana gelen hadiseleri ve rivayetleri iyi anlamalı iyi tabir etmeliyiz Yoksa bir çok konuda yanılabilir hatalı bilgilere sahip oluruz Olayın meydana gelişi ile şahıslar arasında iyi bir irtibat kurmalıyız Hadiselerin hikmetini ve mahiyetini iyi kavramalıyız Hangi söz nerede hangi olay neticesinde söylenmiş bunu idrak etmeliyiz

  Cinler insanları korkutmayı vesvese ve şüpheye düşürmeyi aciz ve çaresiz bırakmayı severler kendilerine yalvarılmasından hoşlanırlar Halef selef meselesi bu konuda tesirli bir sebeptir Yani insan yaratılmadan evvel yeryüzünde cinlerin hakimiyeti vardı Mantık muhakeme iz’andan uzak cin toplulukları yeryüzünü fesat ve savaşa boğdular Sonra üzerlerine halife olarak insan geldi Kafir cinler insanlara rahatsızlık verirken bu zarar insanın bünyesine yapısına göre değişir Yoksa cinler her insana gidip zarar veremez

  Cin insana tasallut edince onu korku ürperti hisleriyle sefahat ve kötü alışkanlıklara sevk eder Yani sıkıntı ve korku endişe ve ürperti ile insan ibadeti terk eder; içkiye kötü alışkanlıklara intihar etme duygusuna müptela olur

  Böyle bir cin tasallutuna maruz kalan kişiler eğer iyi niyetli ihlaslı ve metafizik aleme kabiliyeti olan kişilere rast gelirse Allah’ın (c c ) İzniyle şifa bulabilir Sadece dindar olmak yeterli değildir; bazı medyumluk kabiliyetlerinin de olması gerekir Bu olayların hepsi ilmidir Ayrıca tılsımat-ı kur’aniye ehil kimseler vasıtasıyla cinlerin tasallutuna uğramış insanlara yardımcı olabilir

  Cinin zararsız hale getirilmesi mümkün müdür?

  Evet mümkündür Zira cinin başka yere kaçmaması medyumluk kabiliyeti olan kişinin gözlerinin hüneriyle sağlanır Ancak buradaki maddi gözümüz değildir

  Çünkü biz cinleri beş duyu organımızdan biri olan göz ile göremeyiz Manyetik akım el göz ve nefesten farklı farklı frekansta çıkar Gözden çıkan bir şua cini olduğu yerde sabitler kımıldayamaz hale getirir; cini bulunduğu yere adeta mıhlar Belki cin çeşitli kılıklara girebilir korku ve ürperti veren görüntü gösterebilir ama insanın bu konudaki üstünlüğü tartışılmaz İnsanlar arasında meşhur “göz hapsi” deyimi tam bu hadise için geçerlidir

  Nazar devam ederken cin bir yere kaçamaz Bu arada okunacak olan tılsımat-ı kur’aniye dediğimiz ayet ve dualarla cinin üzerine gönderilen manyetik nefes onu nötr hale getirir yani öldürür Ama gönderilen akıma göre bu yaralanma ve çeşitli zarar verme şeklinde de olabilir


  sadece ” EÜZÜ BİLLAHİS-SEMİİL ALİMİ MİNEŞ-ŞEYTANİRRACİM ” olarak tekrar tekrar okundugunda bir daha cin yaklaşmaz.Allahın izniyle.

  (ALLAH’ın rahmetinden kovulmuş şeytandan, işiten ve bilen ALLAH’a sığınırım)

 2. #2
  okur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Dec 2012
  Mesajlar
  1.802
  Bu büyük bir Kasem olup, Zecr Kasemi diye isimlendirilmiştir. Büyük olan bu kasem Cin'leri zecr (Men etme, kovma) etmede kullanılır. Bir, üç, beş veya yedi defa bu kasemi okursan, Cinler sana karşı koyamaz ve geç kalan olursada yanar.

  Zecr Kasemi budur:


  يَايَفْمُوشٍ اَيْلَغْمُوشٍ اَوْغَامُوشٍ مَرْغَامُوشٍ مُوشٍ مُوشٍ مَرْيُوشٍ مَرْيُوشٍ جَلَّ الْجَلِيلُ صَاحِبُ اْلاِسْمِ الْكَبِيرُ اْلاَرْضُ بِكُمْ تَرْجِفُ وَالرِّيَاحِ بِكُمْ تَع ْصِفُ وَاْلاَوْدِيَةِ بِكُمْ تَخْطِفُ وَالْجِبَالِ بِكُمْ تُزَلْزِلُ وَالسَّمَاءُ مِنْ فَوْقِكُمْ تَمْتُرُ شُهُبًا ثَوَاقِبًا وَاَسْمَاءُ اللهِ نَارٌ مُحْرِقَةٌ بِكُمْ يَاعُمَّارَ هَذَا الْمَكَانْ وَاِلاَّ يُرْسَلُ عَلَيْكُمَا شُوَاظٌ مِنْ نَارٍ وَنُحَاسٌ فَلاَ تَنْتَصِرَانِ


  Yâ yefmûşin eylağmûşin evğâmûşin merğâmûşin mûşin mûşin meryûşin meryûşin cellel celîlü sâhi- bül ismil kebîrül ardu biküm tercifü ver riyâhı biküm ta'sıfü vel evdiyeti biküm tahtıfü vel cibâli biküm tüzelzilü ves semâ-i min fevkıküm temturu şühüben sevâkıben ve esmâ-ullâhi nârun muhrika- tün biküm yâ ummâra hâzal mekân ve illâ. Yurselü aleykümâ şüvâzun min nârin ve nühâsün felâ tentesirân.


  alıntıdır

+ Cevap Ver
Sayfa 1/2 12 Son

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

135<span style="color:#b10202;font-weight:bold;">421kt</span>or2548 Kırmızı alandaki rakam ve harfleri girin

Benzer Konular

 1. Renk Nedir? Nasıl Oluşur?
  By bilgedede in forum Elektrik Elektronik
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 01-02-2013, 20:39
 2. Erasmus Nedir ? Kimler Nasıl Başvurabilir ?
  By bilgedede in forum Egitim Bilimleri
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 26-01-2013, 14:50
 3. Yıldızname nedir nasıl bakılır
  By KAPTAN in forum Gizli İlimler
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 16-01-2013, 16:22
 4. Bilinçaltı nasıl çalışır nedir telkinleri
  By bilgedede in forum NLP-Kişisel gelişim
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 09-01-2013, 18:29
 5. Subliminal mesajl nedir nasıl yönlendiriyor?
  By bilgedede in forum NLP-Kişisel gelişim
  Cevaplar: 0
  Son Mesaj: 15-12-2012, 15:24

Bu Konudaki Etiketler

Giriş

Giriş