+ Cevap Ver
Sayfa 1/2 12 Son
 1. #1
  yaseminabla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Dec 2012
  Mesajlar
  1.415

  Sponsonlu Bağlantılar
  resimli-anlatimli-bebek-patigi-yapimi,resimli bebek patigi yapimi,anlatimli bebek patigi yapimi,bebek patiği yapılışı,bebek patikleri yapılışı anlatımlı,bebek patiği yapımı,anlatımlı patik örnekleri,bebek patikleri ve yapılışları,örgü bebek patik modeli yapılışı,bebek patik yapmı ,şemalı resimli örgü bebek patikleri,bebek örgüleri,el işi,örgüler,hobi,tığişi,oyalar,
  bebek patikleri, bebek patiği nasıl örülür,bebek patiği, bebek patiği nasıl yapılır,bebek patiği yapılışı,bebek patikleri yapılışı,patik yapılışı,bebek patik yapılışı,bebek patiklerinin yapılışı,bebek patik modelleri ve yapılışı,bebek patikleri yapılışı,patik yapımı,bebek patik yapımı

  Bebek patigi nasıl örülür resimli,bebek patigi anlatımlı


  Patiği örerken bebeğinizin yada çocuğunuzun ayak ölçüsüne göre tabanını
  örersiniz.Üstüne isterseniz fiyonk, kurdela yada ponpon
  örebilirsiniz.Resimde merserize ip kullanılmış sanırım.Güzel yün iplede
  çok güzel olur
  Yeni doğan bebekler için bebek patiği yapılışı, bu örneğin sayısını çoğaltarak büyük çocuklar içinde yapabilirsiniz. Çok şık bir örnek.

  Nako rekor ipi ile ve 3,5 numara şiş ile öreceğiz. Çok kolay bir patik eminim yapabilirsiniz, yine bol bol resim çektim ve ayrıntılı bir şekilde de anlatacağız. Hadi kolay gelsin.

  Şimdi şişte 65 ilmek var, bu 65 ilmeğin 17 ilmeği önü olacak kalan 48 ilmekte ikiye bölünecek yanları olacak. 24 ilmek haraşo ördük (yan), 17 haraşo daha örüyoruz fakat 17nci ilmeği yandaki ilmekle beraber alınacak yani kesme yapıyoruz. 2 ilmek birden alınacak. Geriye dönüyoruz ilk ilmeği örmeden alıp diğer 16 ilmek düz olacak fakat yine son ilmeği yandaki ilmekle beraber alacağız. Burada hep 17 ilmek örülecek ilk ilmekler örmeden alınıp son ilmekler de yandaki ilmekle beraber alınacak Gittikçe 2 yanda bıraktığımız 24 ilmek azalacak patiğin burun kısmı yapılmış olacak bu şekilde.
  Converse Patik Yapım Detayları:

  25 zincir çekerek üzerine 25 dolgu yapın.Kenar kısımlardaki dönüşü sağlamak için 2 kez batmalar yapın.Ben başlama trabzanının etrafında 3 kez döndüm yeterli oldu.
  Tabanın düz tarafını dışa vererek hiç arttırma yapmadan içten alarak 1 sıra sıkığne geçin.
  Tekrar düz tarafa geçip 1 sıra daha sık iğne örün.
  bebek patigi çiçekli

  Eklenti 17882

  Eklenti 17883
  Paylaşım Alemi cümle alem burda


 2. #2
  meltem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Mesajlar
  947

+ Cevap Ver
Sayfa 1/2 12 Son

Hızlı Cevap Hızlı Cevap

135<span style="color:#b10202;font-weight:bold;">421kt</span>or2548 Kırmızı alandaki rakam ve harfleri girin

Giriş

Giriş