Sponsonlu Bağlantılar
Bebek Hırka Pantolon modeli, Hırka Pantolon modeli, örgü Hırka Pantolon modeli,örgü Bebek Hırka Pantolon modelleri ,2013 örgü modası, 2013 Bebek Hırka Pantolon modelleri ,Bebek Hırka Pantolon yapımı , Bebek Hırka Pantolon anlatımı ,Bebek Hırka Pantolon 2013 ,Bebek Hırka Pantolon, 2013 örgü modelleri,En Güzel Örgü Bebek Hırka Pantolon Modelleri,Bebek Hırka Pantolon modeli, yazlık Bebek Hırka Pantolon,Moda Trendleri, Bebek Hırka Pantolon, el örgüsü, el yapımı, Hırka Pantolon , Hırka Pantolon modelleri, Hırka Pantolon örnekleri,çocuk Hırka Pantolon, mavi örgüler, örgü, örgü modelleri, şiş örgüsü, volanlı Hırka Pantolon,kolay Bebek Hırka Pantolon modelleri ve yapılışı,kolay Bebek yeleği nasıl örülür,Bebek Hırka Pantolon anlatimli,Bebek Hırka Pantolonlari, çoçuk Hırka Pantolon örgü modelleri,çoçuk Hırka Pantolon modelleri ve yapılışı, Bebek Hırka Pantolon modelleri,örgü Bebek yeleği modeli yapılışı, resimli anlatımlı açıklamalı Bebek Hırka Pantolon,Hırka Pantolon örnekleri,yazlık kışlık Bebek örgü Hırka Pantolon modelleri ,yeleği örnekleri ,yapımı nasıl yapılır,Örgü Bebek yeleği modeli yapılışı, resimli anlatımlı açıklamalı Bebek Hırka Pantolonlari ,Hırka Pantolon örnekleri,yazlık kışlık Bebek örgü Hırka Pantolon modelleri,yeleği örnekleri yapımı nasıl

Kız Bebek Örgü Hırka Pantolon
BEBE RenkK352 1 x100gr BENEKLİ BEBE Renk H194 2x100gr
5 numara şiş tek kat ip

HIRKA:

34 ilmekle başlayıp 2 cm 1 ters 1 düz fantazi lastik örün (1 ters, 1 düz ilmeği şişin arkasına batarak örün). Yaka kenarları için 5 ilmeği fantazi lastik örerken, kalan ilmekleri düz örün ve arttırmaya başlayın. Sırasıyla her ön sırada +43, +43, +60, +12, +21, +30 ilmek ilave edince şişte toplam 243 ilmek olacak (ortalama 12 cm düz örmüş oluyorsunuz). Aşağıda yer alan çizimdeki ajur modelini örmeye başlarken, aynı anda kollar için 33'er ilmeği ayrı bir şişte bekletin. Bedeni 19 cm örerken, yaka kenarlarında 5 ilmek fantazi lastikten sonraki 6 ilmeği düz örün. Ajur modeli bittikten sonra 2 cm fantazi lastik ile bitirin.

KOL:
Şişte beklettiğiniz 33 ilmekle ajur modelini örmeye başlayın. 16 cm ördükten sonra 2 cm fantazi lastik ile bitirin.

VOLANLAR:
1. volan için yaka lastiğinin bitiminden 88 ilmek çıkarın. Toplam 6 sıra örerken her sırada arttırarak 232 ilmeğe kadar çıkın (son sıralarda daha fazla arttırırı). 2. volan için ise ajurun başlangıcından 255 ilmek çıkarıp 6 sıra örerken, her sırada arttırarak toplam 400 ilmeğe çıkın (son sıralarda daha fazla arttırırı).

PANTOLON:

26 ilmekle başlayıp 2 cm fantazi lastik örün. Ajuru uyguladıktan sonra ağa kadar düz örerken toplam 5 ilmek arttırırı. 25 cm olunca iki paçayı aynı şişe alıp 16 cm daha örün ve 2 cm fantazi lastik ile bitirin.