Sponsonlu Bağlantılar
Beste Sultan Kasapoğulları Kimdir,Beste Sultan Kasapoğulları Kaç Yaşında Biyografi,Beste Sultan Kasapoğulları,neslihan atagül, menderes samancılar, onur ünlü, serkan şenalp, sezgi mengi, onur tuna, melisa sözen, sevinç erbulak, Çağrı Şensoy, mahsun kırmızıgül, barış atay, Beste Sultan Kasapoğulları,
Beste Sultan Kasapoğulları Kimdir Kaç Yaşında BiyografiBarış Atay Mengüllü ile evlenerek gündeme gelen Beste Sultan Kasapoğulları kimdir, kaç yaşında hakkında kısa vikipedia bilgileri.

Beste Sultan Kasapoğulları kimle evlendi, kocası kimdir?Kocası Barış Atay Mengüllü Kimdir

Gerçek Adı Beste Sultan Kasapoğulları
Namı Beste Sultan K.
Doğum Tarihi 13 Temmuz 1983
Doğum Yeri İzmir
Eğitim Durumu Üniversite
Beste Sultan Kasapoğulları Kimdir Kaç Yaşında Biyografi1
Beste Sultan Kasapoğulları’nı tanımamız için yakınından yapılan bir yorum:

Beste ile çalışmak keyiftir. Espirili ve pratikliğini hazır cevap zekasını unutamazsınız ve fark yaratır. Ekipte neşelidir, samimi ve dobradır çalışkan azimli cabukcudur ..keyifli çalışır çalışılır güzel anılar bırakır ekibine sevgiler

Beste Sultan Kasapoğulları hakkında sizlerde görüş ve düşüncelerinizi yorum bölümünü kullanarak paylaşabilirsiniz.BARIŞ ATAY İLE BESTE SULTAN KASAPOĞULLARI DÜNYA EVİNE GİRDİ!Arka Sıradakiler dizisindeki Saffet rolüyle ünlenen ardından Mahsun Kırmızıgül’ün senaryosunu yazdığı Hayat Devam ediyor dizisiyle ekranlara gelen oyuncu Barış Atay kendisi gibi oyuncu olan Beste Sultan Kasapoğulları ile 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde hayatını birleştirdi.


Kadıköy evlendirme dairesinde saat 16:00'da kıyılan nikah törenine çiftin yakınlarının yanı sıra Neslihan Atagül, Menderes Samancılar, Onur Ünlü, Serkan Şenalp, Sezgi Mengi, Onur Tuna, Melisa Sözen, Sevinç Erbulak, Çağrı Şensoy gibi ünlü isimler de vardı.


Nikâhta çifte altı arkadaşı şahitlik etti. Nikah masasında nikah memurunun 'Evlenmeyi kabul ediyor musunuz?' sorusuna Atay 'Bir saniye konseye sormam lazım kabul ederlerse' diyerek nikah şahidi arkadaşlarına dönüp 'Evleneyim mi?' diye sorması salondakileri güldürdü.

Beste Sultan Kasapoğulları'nın gelinlik yerine sade beyaz bir elbiseyi tercih ettiği törende nikâh şekeri olarak tüle sarılı kırmızı elma dağıtıldı. Elmanın üzerinde çiftin resminin altına yazılan yazılarla 'yasak elma' ya gönderme yapılması dikkat çekti. Nikâh sonrası Barış Atay oynadığı 'Kırmızı Yorgunları' adlı tiyatro oyunu için sahneye çıktı.